Kurumsal

Kurumsal


Çelikler Holding

Grubumuz Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çelik tarafından 1958 yılında temeli atılmış olan Çelikler Taahhüt, şu anda diğer grup firmalarımızla birlikte Çelikler Yatırım Holding A.Ş. bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

ÇELİKLER HOLDİNG; İnşaat-Taahhüt, Enerji, Madencilik, Turizm ve Hazır Beton gibi sektörlerde faaliyet göstermektedir. İnşaat sektöründe; Otoyol, Köprü, Demiryolu, Bina, Konut, Kanalizasyon, Yağmursuyu, İçmesuyu, Atıksu, Dere Islahı, Gölet, Dekapaj, Hazır Beton, Madencilik sektöründe; Kömür ve mermer üretimi, Turizm sektöründe; Otel İşletmeciliği, Enerji sektöründe; Termik, Jeotermal ve Hidroelektrik Santrallerinden elektrik üretimi yapmaktadır.

Grubumuz, insan yaşamının bir parçası olan bu projeleri üstün hizmet anlayışıyla gerçekleştirerek,bulunduğu sektörlerde yüksek kalite ilkesini ortaya koymuştur. Projelerinde son teknolojiyi kullanarak sektöre yenilikler getirmiş, bunun yanı sıra üretime de katkıda bulunarak, ülke ekonomisinin gelişmesine ve büyümesine hizmet etmeye devam etmektedir.

Türkiye’de sanayide ve taahhüt sektöründe bir çok projeyi başarıyla tamamlayan ÇELİKLER HOLDİNG, bünyesindeki uzman deneyimli kadrosu, bilgi birikimi, sahip olduğu geniş makine ve ekipman parkının yardımıyla ülkemizde en büyük altyapı ve üstyapı projelerini gerçekleştirebilecek düzeyde büyük bir tecrübe ve kapasiteye sahiptir.